GÜSEM EĞİTMENLERİYLE MERCEDES-BENZ DRIVING EXPERIENCE DAY KEYFİ

Mercedes-Benz Driving Experience Day Test Sürüşü 8-9 Mayıs 2009 tarihlerinde Hezarfen Havaalanında gerçekleştirildi. Organizasyonunu ZED Etkinlik Yönetimi’nin, test sürüşü kısmını ise GÜSEM’in yaptığı aktivitede Mercedes-Benz’in başta yeni E Serisi olmak üzere tüm araçları kullanıldı. Tecrübeli GÜSEM eğitmen pilotları Mercedes-Benz’in misafirlerine 2 gün boyunca unutamayacakları bir test sürüşü ziyafeti çektiler. Kısa süren bir eğitim alarak parkura çıkan misafirler, hem güvenli sürücülük, hem de 7 ayrı istasyondan oluşan özel parkur hakkında bilgilendiler. Öncelikle araçların limitlerini ve dinamik özelliklerini GÜSEM eğitmenleri pilotajında yaşayan misafirler, daha sonra eğitmen pilotlar eşliğinde bir çok değişik modeli kullanma ve kıyaslama imkanı buldular.

Yener Gülünay, Mehmet Özcan, Özkan Başaran, Ersin Karaman, Ekrem Tezel, Burak Ertem ve Mehmet Kasap’tan oluşan GÜSEM’in tecrübeli ekibi, misafirlere Mercedes-Benz’in yeni E Serisi, yeni CLC, C 200K, CL 500, CLK, CLS, GLK, ML, B ve S serisi otomobillerini, ML ve yeni GLK’dan oluşan 4X4’lerini, Viano ve Sprinter’dan oluşan hafif ticari araçlarını ve çekicisi Actros’u  test sürüşüyle yakından tanıttılar.
 
GÜSEM’in güvenlikten taviz vermeyen profesyonel hizmetinden çok memnun kalan ve etkilenen misafirler, bir dahaki test sürüşünü iple çekeceklerini belirttiler. Mercedes-Benz ekibi de kendi araçlarını çok daha yakından tanıma ve deneme fırsatı buldukları Experience Day sonunda uyumlu takım çalışmasından dolayı başarılı bir aktivite olduğunu söylerken, GÜSEM ekibine teşekkür ettiler.


 DİĞER YAZILAR