GÜSEM EĞİTMENLERİYLE MERCEDES-BENZ OTOMOBİLLERİ TEST SÜRÜŞÜ DENEYİMİ

GÜSEM, güvenli sürücülük eğitimlerinin yanısıra test sürüşü ve tanıtım aktivitelerine devam ediyor. Mercedes-Benz Driving Experience Day 2010 Test Sürüşü 1-2 Mayıs 2010 tarihlerinde Hezarfen Havaalanında gerçekleştirildi. Organizasyonunu ZED Etkinlik Yönetimi’nin, test sürüşü kısmını ise GÜSEM’in yaptığı aktivitede Mercedes-Benz’in başta yeni E Coupe olmak üzere tüm araçları kullanıldı. Tecrübeli GÜSEM eğitmen pilotları Mercedes-Benz’in misafirlerine 2 gün boyunca unutamayacakları bir test sürüşü ziyafeti çektiler. Kısa süren bir eğitim alarak parkura çıkan misafirler, hem güvenli sürücülük, hem de 6 ayrı istasyondan oluşan özel parkur hakkında bilgilendiler. Öncelikle araçların limitlerini ve dinamik özelliklerini GÜSEM eğitmenleri pilotajında yaşayan misafirler, daha sonra eğitmen pilotlar eşliğinde bir çok değişik modeli kullanma ve kıyaslama imkanı buldular.

Yener Gülünay, Mehmet Özcan, Özkan Başaran, Ersin Karaman, Ahmet Köseleci, Ekrem Tezel, Hakan İşbilir ve Hakan Atik’ten oluşan GÜSEM’in tecrübeli ekibi, misafirlere Mercedes-Benz’in yeni E Coupe, E 250 CGI, SLK, CLC, C Serisi ve S serisi otomobillerini, Vito, Viano ve Sprinter’dan oluşan hafif ticari araçlarını ve çekicisi Actros’u  test sürüşüyle yakından tanıttılar.
 
GÜSEM’in güvenlikten taviz vermeyen profesyonel hizmetinden çok memnun kalan ve etkilenen misafirler, bir dahaki test sürüşünü iple çekeceklerini belirttiler. Mercedes-Benz ekibi de kendi araçlarını çok daha yakından tanıma ve deneme fırsatı buldukları Experience Day sonunda uyumlu takım çalışmasından dolayı başarılı bir aktivite olduğunu söylerken, GÜSEM ekibine teşekkür ettiler.


 DİĞER YAZILAR
You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and haber_durum = 1 ORDER BY haber_id DESC' at line 1