MERCEDES-BENZ EXPERIENCE DAY 2011

GÜSEM, güvenli sürücülük eğitimlerinin yanısıra test sürüşü ve tanıtım aktivitelerine devam ediyor. Mercedes-Benz Driving Experience Day 2011 Test Sürüşü 4-5-6 Haziran 2011 tarihlerinde Hezarfen Havaalanında gerçekleştirildi. Organizasyonunu ZED Etkinlik Yönetimi’nin, test sürüşü kısmını ise GÜSEM’in yaptığı aktivitede Mercedes-Benz’in başta yeni C Coupe olmak üzere tüm araçları kullanıldı. Tecrübeli GÜSEM eğitmen pilotları Mercedes-Benz’in misafirlerine 3 gün boyunca unutamayacakları bir test sürüşü ziyafeti çektiler. Kısa süren bir eğitim alarak parkura çıkan misafirler, hem güvenli sürücülük, hem de 6 ayrı istasyondan oluşan özel parkur hakkında bilgilendiler. Öncelikle araçların limitlerini ve dinamik özelliklerini GÜSEM eğitmenleri pilotajında yaşayan misafirler, daha sonra eğitmen pilotlar eşliğinde bir çok değişik modeli kullanma ve kıyaslama imkanı buldular.

Yener Gülünay, Mehmet Özcan, Özkan Başaran, Ersin Karaman, Hakan İşbilir, Hakan Atik, Mahir Yeşilmenderes, Hüseyin Yıldırım ve Ahmet Aydın’dan oluşan GÜSEM’in tecrübeli ekibi, misafirlere Mercedes-Benz’in yeni C Coupe, yeni SLK 200, E 250 Coupe, E 250 CGI, yeni CLS 350 CDI, C Serisi ve S serisi otomobillerini test sürüşüyle yakından tanıttılar.


 DİĞER YAZILAR
You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and haber_durum = 1 ORDER BY haber_id DESC' at line 1