GÜSEM, CARMEDYA OKURLARINA ÜCRETSİZ EĞİTİM HEDİYE EDİYOR.

Carmedya, Güsem (Güvenli Sürücülük Eğitim Merkezi) ve Hyundai Assan işbirliğiyle hayata geçirilen proje kapsamında Carmedya okurları Güvenli Sürüş Eğitimi almaya başladı.

Bugün 150 bini aşkın okuruyla yayın hayatını sürdüren ve www.carmedya.com adresinden ücretsiz olarak indirilebilen Carmedya, okurlarını kesintisiz olarak güvenli sürüş konusunda bilinçlendiren tek dergi olma ayrıcalığını bir adım ileri taşıyor

.
Carmedya’nın Güsem (Güvenli Sürücülük Eğitim Merkezi) ve Hyundai Assan işbirliğiyle sosyal sorumluluk kapsamında başlattığı eğitimlerin ilki 22 Ekim Cumartesi günü gerçekleşti. İlk dönem talihlileri Filiz Durak (İstanbul), Yeliz Can (İstanbul) ve Elif Yıldırım (İstanbul) Güsem’in tecrübeli eğitmenlerinden Özkan Başaran tarafından hem teorik, hem de uygulamalı olarak ileri sürüş teknikleri konusunda önemli bilgiler ve deneyim kazandılar ve uygulama sırasında Hyundai’nin sayısız ödül kazanan Elantra modelinin konfor ve performansının yanında güvenlik donanımlarını da test etme ayrıcalığına sahip oldular.
1.6 litrelik benzinli motor ve manuel şanzımana sahip Elantra, eğitime katılan herkes tarafından büyük ilgi görürken, kuru, ıslak ve kaygan zeminlerde fren testi, engelden kaçış ve slalom testlerinin yapıldığı uygulama sırasında katılımcılardan ve uzman eğitmenlerden tam not aldı.


Eğitim sonrasında kazanan talihliler Carmedya Genel Yayın Yönetmeni Önder Canözer ve Güsem adına İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı Özkan Başaran’dan Carmedya, Güsem ve Hyundai Assan imzalı birer plaket aldılar.
Carmedya olarak ayrıca güvenli sürüş eğitimlerine gösterdiği duyarlılık ve katkılarından dolayı Hyundai Assan’a da bir plaket verildi. Teşekkür plaketini Hyundai Assan adına Carmedya Genel Yayın Yönetmeni Önder Canözer’den Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı Özgü Koyluç aldı.


Gün sonunda aldıkları eğitimi yorumlayan katılımcılar, eğitimden büyük keyif aldıklarını belirtirken, Hyundai Assan ve Güsem’e böyle bir projeye katkı sağladıkları için teşekkür ettiler ve herkesi bu eğitimlere katılmaya davet ettiler.
Carmedya’dan eğitim kazanmak için carmedya.adjans.com/guvenlisurus/katilim.asp adresindeki formu doldurmanız yeterli. Bu arada kazanan üç kişinin ve okur formunu dolduranların yüzde 50′sinin de kadın olması güvenli sürüş konusunda kadın sürücülerin duyarlılığını ön plana çıkartıyor.

Nasıl kazanabilirsiniz?

Gerek web sitesi gerekse de dergisi tamamen ücretsiz olarak okurlara ulaşan Carmedya, www.carmedya.com adresli sitesinde yayına aldığı yeni uygulama ile okurlarına daha iyi hizmeti sunmayı ve beklentileri daha yüksek kalitede karşılamayı da hedefliyor.


Bu amaçla oluşturulan ve carmedya.adjans.com/guvenlisurus/katilim.asp adresinden ulaşılabilen formdaki bilgileri dolduran ve devamında verilen kodu sosyal ağlar ve arkadaşlarıyla paylaşan okurlarımız arasında her ay en çok arkadaşını form doldurmaya davet eden üç kişi bizden kişi başı 320 TL değerinde güvenli sürüş eğitimi kazanıyor.


Konusunda uzman Güvenli Sürücülük Eğitim Merkezi’nin aynı zamanda dergimizde de görev alan değerli eğitmenleri tarafından verilecek ve ileri ve defansif sürüş tekniklerinin öğretileceği eğitimin sonunda katılımcılar her yerde geçerli olan birer sertifika almaya da hak kazanacaklar. DİĞER YAZILAR
You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and haber_durum = 1 ORDER BY haber_id DESC' at line 1