GÜSEM OFFROAD EĞİTİM ALANI YEŞİLVADİ’DE HİZMETE GİRDİ.

İstanbul’da eksikliği hissedilen Offroad Eğitim Alanı GÜSEM tarafından hizmete açıldı. 

Yeşilvadi Doğa ve Motorsporları tesislerinde faaliyete geçen Offroad Eğitim Alanı, temel 4X4 Sürüş Tekniklerinin öğretileceği çeşitli istasyonlar barındırıyor. Offroad eğitimlerindeAnadolu ISUZU tarafından  tahsis edilen Isuzu D-Max V-cross 4X4 pick-up eğitim aracı olarak kullanılacak. 
 
Ömerli’den Şile yönüne 17 km uzaklıkta bulunan Yeşilvadi köyünde yemyeşil orman ve dere kenarındaki Offroad Eğitim Alanı, doğal orman parkuruyla birlikte kullanılabiliyor.
 
GÜSEM eğitmenleri tarafından 4X4 arazi araçları kullanan şirket çalışanlarına yönelik başlanan Offroad 4X4 Sürüş Teknikleri eğitimleri aynı zamanda bireysel olarak eğitim almak isteyenler için de hizmet verecek. Ayrıca 4X4 araçların ve offroad lastiklerinin lansman ve müşteri test sürüşleri GÜSEM Offroad Eğitim Alanı’nda gerçekleştirilebilecek. Yeşilvadi Doğa ve Motorsporları tesislerinde ATV eğitimi ve kiralanması, paintball, tırmanma duvarı, hiking ve trekking gibi doğa sporları da yapılabilmektedir. Ayrıntılı bilgi www.gusem.com ‘dan alınabilir.
 


 DİĞER YAZILAR